Chiptuning Praha, chiptuning Brno, chip tuning mobilně po ČR

Profesionální chiptuning se zárukou.

twitter facebook

Novinky

Chiptuning Škoda RAPID, OCTAVIA III 1.6TDi

Nabízíme úpravu i pro nejnovější modely ŠKODA 1.6TDi pomocí přídavné jednotky zajišťující zachování záruky vozu. Ceny od 8990,-

Czech Drift series si vybral za partnera nás, ChipTuner !

Série ,,závodů" pro milobníky driftů Czech Drift Series si vybrala nás za své partnery. Vážíme si toho a ceníme si toho, že závodníci předvádí své umění na okruzích a ne na veřejných komunikacích. 

Každý, kdo na CDS byl a přinese nám vstupenku, samolepku atp.získá dalších 10% slevu i z již slevněných cen.

Czech Drift series ChipTuner

Chiptuning a SW odstranění filtru pevných částic za 4990,-

Až do odvolání nabízíme chiptuning a softwarové odstranění filtru pevných částic za 4990,- Kč. 

Nabídka platí pro všechny koncernové vozy s motory 1.9TDi 77kW a 2.0TDi 103kW do roku výroby 2009

Odstranění FAP filtru a chiptuning

Jsme partnery CZECH DRIFT SERIES

Vážení přátelé,

 je nám ctí být oficiálním partnerem série soutěží CZECH DRIFT SERIES. Každý, kdo se této akce zúčastní a přinese nám vstupenku, získá 10% dodatečnou slevu i z už slevněných cen. Chiptuning od ChipTunera je vždy nejvýhodnější !

Czech Drift Series s CHIPTUNEREM

CHIPTUNING za 2990,- do odvolání

Vážení zákazníci,

 máme pro Vás nachystanou další akci, která potěší Vaše peněženky. CHIPTUNING všech značek od roku výroby 2000 do 2010 za 2990,- včetně diagnostiky před a po úpravě. Akce se nebude opakovat, doporučujeme objednejte se včas, dokud jsou volné termíny. Akce je platná pouze v PRAZE

Autosport & Tuning - náš nový partner

S radostí Vám oznamujeme, že populární časopis Autosport & Tuning se stal novým oficiálním partnerem nás, chipTunera.

 Budeme Vám přinášet pravidelné informace o novém čísle, předplatitelé získají bonus v podobě slevy z našich služeb a budete nás i vídat na stránkách časopisu. Děkujeme A/T za důvěru.

Autosport - Tuning

STRONGMAN CUP & TUNING PÁRTY

Vážení příznivci tuningu a prima zábavy,

 zveme Vás na akci

8.9.2012 od 11hodin Praha Modřany ul. Mezi vodami. Čeká Vás skvělá zábava, bohatý program. Nebudete se nudit :-)
 Strongman tuning párty chiptuner 

CHIPTUNING 1.6TDi CR - NOVINKA V AKCI ZA 3790,-

Vážení zákazníci,

 s radostí Vám oznamujeme, že se již povedlo bezpečně obejít ochrany řídících jednotek s koncern. motory 1.6TDi CR. Tuto úpravu vám nabízíme za akčních 3790,- Kč až do odvolání !

PARAMETRY: před úpravou 77kW, po úpravě 98kW, před úpravou 250Nm, po úpravě 315Nm.

Morčata na útěku chipují u ChipTunera

Skvělá banda Morčata na útěku čipuje u nás !

 Morčatům byl od nás upraven VW LT 28, který tak tak zvládal nápor celé kapely a aparatury. Morčata, jste fajn, mějte se prima, ať Vám to hraje bezva i doposud a vážíme si spolupráce. Mimo jiné - kdo přinese CDčko Morčat, získá dodatečnou slevu 10% !

Chiptuning Morčat na útěku

Muzeum socialistických vozů

Pojďte se s ChipTunerem podívat do muzea socialistických vozů, jenž naleznete nedaleko Prahy, v objektu penzionu LONY s výtečnou kuchyní (doporučujeme svíčkovou s karlovarským knedlíkem:-) Hned u parkoviště se muzeum nachází, součástí prohlídky je perfektní výklad, cena vstupného je 50,- a opravdu se vyplatí. Majitel nás požádal o pomoc - pokud zavítáte do tohoto muzea a máte doba staré, dobové předměty, díly... a budete je ochotni věnovat, budou Vám opravdu vděční.

Muzeum socialistických vozů

Reference od zákazníka je tou nejlepší reklamou

 Velice děkujeme panu Přibíkovi za milou ,,referenci" přejeme mnoho spokojených kilometrů.

 
 
Chci Vám ještě touhle cestou poděkovat za mojí Růžu (červenou octavii) chipnutou přibližně před měsícem..Byli jsme u vás se dvěma octávkama,jedničkovou a dvojkovou..Dlouhodobá spotřeba slezla dle palubáku o 0,4 - 0,5 litru,s čímž sem spokojenej,je pravda,že jsem začal jezdit agresivnějš..Na okresce rychlostí kolem kila to žere nesmysl(3 - 4litry).Co se týče jízdy samotné akcelerace je pro mě výtečná,jsem naprosto spokojenej,ještě jednou díky !   Petr Přibík

Nová pobočka nedaleko Plzně - Radnice

Vážení zákazníci,

 nově můžete využít k úpravám i naší další pobočku nedaleko Plzně. Pobočka je profesionálně vybavená, zajištujeme na ní komplexní servis, diagnostiku pro všechny typy vozů a mnohé další. Více naleznete zde:

Chiptuning Plzeň      

Odstranění filtru pevných částic (DPF) profesionálně. Pozor na nekvalitní úpravy !

Filtr pevných částic, zlovolná součástka, která dokáže pěkně znepříjemnit život - životnost filtru je 80-170tis.km, dle jízdního režimu, kupříkladu vozy, jenž jezdí převážně po městě mají životnost podstatně nižší, okolo 30tis.km, poté jsou dvě varianty :

A) Návštěva servisu a nový filtr (DPF), investice 35-170tis.Kč

B) Trvalé odstranění filtru pevných částic, jenž lze provést více, či méně odborně.

Náš postup je následovný - posoudíme stav vozu, vše prodiskutujeme se zákazníkem a následně provedeme sw deaktivaci filtru, tzn.z řídící jednotky jsou smazány údaje o regeneraci filtru, kontrole zaplnění filtru a v mechanické části je provedeno vyjmutí filtru a odpojení čidel (mechanickou část zaručují profesionálové v oboru - vyfuky.cz). Naše úpravy jsou prováděny ručně, v datech řídící jednotky, nikoliv pomocí universálních programů typu ECU safe apod., jenž Vám nezaručí trvalé odstranění filtru. Universální software Vám může i způsobit trvalé, nevratné poškození vozu.

Filtr pevných částic              Chiptuner Particular Filter

Je nám ctí Vám oznámit, že jsme partnery OctaviaClubu

Velice si tohoto partnerství vážíme. Díky naší profesionalitě a dlouhodobých dobrých výsledcích s vozy členů si nás OctaviaClub vybral jakožto svého hlavního partnera v oblasti komplexních úprav. Děkujeme, přejeme všem členům mnoho kilometrů bez nehod a budeme se těšit na společná setkání.

Škoda Octavia Club

Ukázka profesionality - Chiptuning BMW M3 Hamman + odblokování omezovače

M3 - pojem, který je všem milovníkům silných motorů dobře znám, jedná se o krasavce z dílny BMW, v tomto případě v úpravě Hamman, kde byl vůz pomocí našeho zásahu upraven a posílen o dalších 26 koní a byl zde odblokován omezovač rychlosti. Nyní vůz s přehledem přesáhne 300km/h hranici. Celá úprava byla prováděna profesionálně u jednoho z našich partnerů, kde byl celou dobu vůz profesionálně diagnostikován, úprava zabrala téměř 7 hodin, ale výsledek jistě stojí za to...

BMW M3 Hammam

Více těchto skvostů, které naše společnost upravovala naleznete ZDE

Ukázka profesionality - chiptuning Mercedes E55 AMG

Mnoho úpravců tvrdí, že jsou profesionálové, nicméně až teprve ukázka opravdu profesionální práce ukáže míru profesionality. Jako vrchol profesionality se značí kvalitní chiptuning, jenž dokáže dostat ještě už tak silný vůz, jakým je Mercedes E55 v úpravě ladičů z AMG ještě o něco dál. V tomto případě bylo AMGčko posunuto z 350 na 375kW a kroutící moment ze 700Nm na 782Nm. Celá úprava byla profesionálně odladěna, otestována a odměřena.

Chiptuning Mercedes

AKCE - přestavba vozů s motorem 1.2HTP na Ethanol E85 za 6000,-

Akce do odvolání - přestavba vozů s motory 1.2HTP (Fabia, Polo, Ibiza...) za konečnou cenu včetně práce 6000,- Kč

Příklad: Fabia 1.2HTP 41kW - díky Ethanolu 49kW, vyšší dynamika a to vše při průměrné ceně 25.50/Litr E85. Více o E85 zde

Yakuza Gang Chiptuner Párty v Mazaným Králíčkovi

1.6.2011 byla v Mazaném Králíčkovi skvělá V.I.P Yakuza Gang party s naší účastí, dále účastí TopStar magazínu a mnohých dalších. Součástí byl bohatý program, raut, zumba, ukázky bojových sportů, chip tuning live, polep auta, žhavý noční stripteas a bohatá tombola, jejíž výtěžek putuje na hafíky :-) To vše moderovala Gábina Partyšová. Zúčastnilo se i mnoho celebrit, mimo jiné Vašek Noid Bárta, Eliška Bučková, Robert Rosenberg... Pár fotek z této mega akce zde:

Hot Yakuza Gang party v Mazaném Králíčku s ChipTunerem

Party !

1.6. si Vás dovolujeme pozvat na Yakuza party s účastí TV Prima a TopStar Magazínu, naší účastí a bohatou tombolou. Vše se uskuteční v Mazaném Králíčku a o zábavu bude postaráno - hostesky, tanečnice, zumba show, spanilá jízda Prahou Hummer limuzínou a kolonou vozů Hummer, V.I.P, celebrity a mnohé jiné... a samozřejmě s naší LIVE Chiptuning ukázkou... neváhejte a přijďte se pobavit...

Foto a video z události již brzy...

AKCE - do odvolání chiptuning koncernových vozů za 2990,- Kč

Vážení zákazníci,

 vozy Škoda a i další vozy celého koncernu VW jsou u nás velmi hojně zastoupeny a proto nevidíme důvod, proč nabízet jejich úpravy za zcela nesmyslné částky v řádu desetitisíců a proto nám dovolte Vám nabídnout akci do odvolání - chiptuning audi, chiptuning škoda, chiptuning volkswagen a chiptuning seat  za cenu 2990,- Kč do odvolání. Akce se vztahuje na všechny motorizace (1.9TDi, 2.0TDi...) vyjma nejnovějších common-railových verzí a vozů s rokem výroby 2010+

 

Využijte tuto jedinečnou šanci a upravte si Váš vůz za dumpingovou cenu.

Samozřejmostí je diagnostika vozu před i po úpravě a záloha původního sw.

Odstranění filtru pevných částic a u vozů Škoda odblokování omezovače maximální rychlosti

Vážení zákazníci,

nabízíme Vám kromě vyjmutí/deaktivace filtrů pevných částic i novinku na českém trhu v podobě odstranění omezovače maximální rychlosti pro vozy Škoda, zejména pak pro motorizace1.9TDi 77kW/84kW a  2.0TDi 103/125kW. Cena deaktivace činí 2990,- Kč vč.DPH, v případě kombinace s chiptuningem 1490,- Kč.

BMW X6 50i - první úprava v ČR ruku v ruce s AC Schnitzer

BMW X6 je opravdu impozantním vozem, který budí respekt a tím více, pokud je vhodně "vytuněn". Díky naší spolupráci se společností AUTONAGY, která je prodejcem AC Schnitzer a vozů BMW se nám společně podařilo skutečně impozantní dílo a to úprava tohoto mastodontu, který má v základu 300kW/600Nm Vmax omezená na 250km/h. Úpravou bylo dosaženo odměřeného výkonu 335kW/680Nm a Vmax odblokována. AC Schnitzer se postaral o vzhled vozu, který je kompletně upraven. Samozřejmostí je instalovaný český jazyk v iDrivu. Níže naleznete pár fotografií této krasavice...

BMW BMW BMW
BMW BMW BMW

Antiradary a laserové rušičky v naší nabídce

Jsme oficiálním prodejcem renomovaných světových výrobců antiradarů BELTRONICS a ESCORT RADAR a laserových rušiček ANTILASER pro ČR!

Více informací naleznete zde.

Úprava na poslední chvíli, aneb jen profesionálové umí problémy řešit...

Je pátek 2.7.2010 odpoledne, krásné slunné počasí... přijel k nám velice sympatický zákazník s BMW 320d e46 100kW na předem domluvenou úpravu. Bohužel, co čert nechtěl, po vyčtení dat a následném zápisu nám jednotka ve voze zcela zkolabovala a zákazník potřeboval v sobotu ráno odjíždět na dovolenou. Mnozí úpravci v tuto chvíli krčí rameny, či se odkazují na obchodní podmínky, zkrátka se problému nestaví čelem a neřeší jej. To je chyba... Po dlouhém pátrání, které bylo zakončeno v 19hodin se zjistilo, že v prostoru, kde je řídící jednotka jsou další 2 krabice - ano, zákazník měl ve voze nainstalovaný prehistorický powerbox...

Britští zákazníci volí naše služby

I přes velikou konkurenci na českém trhu si i zahraniční klienti umí vybrat dle referencí kvalitu, přijatelnou cenu (cena úpravy A5 3.0TDi v Británii cca 1400GBP - u nás 10490,- Kč). Zákazníci u nás oceňují ochotu, lidský přístup a také výbornou dostupnost, možnost bezproblémového zaparkování, přátelské popovídání o vozech a ne jen strohé jednání, aroganci a po předáním vozu konec. Každý zákazník u nás je vždy seznámen s postupem prací, obeznámen s péčí o vůz, o jízdních stylech, hranicích možností svého vozu a mnohé jiné. Samozřejmostí je komunikace v mateřském jazyce našich zákazníků.

VYHLEDÁVÁNÍ CENY DLE VOZIDLA

  • typ
  • znacka
  • +420 777 873 007
  • Malešická 20
  • Praha 3
  • 130 00
mapa
Copyright © 2014 JH Trade s.r.o