Chiptuning Praha, chiptuning Brno, Šumperk, Nová Paka, chip tuning mobilně po ČR

Profesionální chiptuning se zárukou.

twitter facebook

Chiptuning

Chiptuningem od nás Vám získáte bezpečnou úpravu Vašeho automobilu, kamionu, autobusu či traktoru v nejvyšší možné kvalitě a s na našem trhu nevídanou doživotní zárukou. Jen u nás máte jistotu zázemí kamenné provozovny (nikoliv garážový chiptuning) s plným pojištěním odpovědnosti od ČESKÉ POJIŠŤOVNY. Všechny úpravy, které provádíme jsou prováděny v rozumné míře, nikdy neuprovádíme tzv.úpravy na krev, které mohou vést k poškození, či úplné destrukci motoru a jeho součástí.

 
Chiptuning - jak probíhá úprava:
 1. po přistavení vozu zkontroluje technik technický stav pomocí profesionální diagnostiky pro případné včasné odhalení chyb, či  závad, tím předejdeme poškození vozu, eliminuje se tak jakákoliv možnost chyb
 2. vůz je připojen k flasheru, kterým vyčteme data z řídící jednotky 
 3. vyčtená data jsou optimalizována a úprava je zkontrolována kontrolním součtem
 4. upravená data z řídící jednotky jsou opětovně nahrána do vozu
 5. technik připojí diagnostiku a provede kontrolní okruh, po celou dobu je diagnostika připojena a získáváme tím aktuální data
 6. vůz je po kontrole předán zákazníkovi k provedení zkušební jízdy
 7. vyřízení formalit, záloha původního sw a zodpovězení všech případných dotazů, doporučení k jízdním stylům apod.
 
Celý tento proces zabere okolo 2 hodin, tzn.úprava je prováděna na počkání.
 
Výsledky chiptuningu:
 • - zvýšení výkonu až o 35%
 • - snížení spotřeby až o 15%
 • - nárůst kroutícího momentu - lepší charakteristika v nízkém a středním pásmu otáček
 • - zachování emisních norem českých i dle EU
 • - zachování životnosti motoru a jeho příslušenství i zachování servisních intervalů
Možnost změření výkonu na válcové zkušebně:
Díky naší spolupráci s nejšpičkovější odbornou přípravou studentů v oboru automechanik/autoelektrikář... Vám můžeme nabídnout změření výkonu Vašeho vozu před i po úpravě. Měření je třeba předem objednat, není prováděno na klasických válcových zkušebnách, kde je výsledek více než diskutabilní (nastavení přesné hmotnosti vozu před měřením apod.), ale v centru přípravy studentů v Hostivaři. Víze zde: Možnost zajištění měření výkonu na nejšpičkovější válcové zkušebně v ČR.
 
Naší chiptuning úpravu spokojeně využívají zákazníci po celé ČR, na Slovensku i klientela z Německa a Rakouska. Společnost AZ Racing Vám chiptuningovou úpravu poskytuje za nízkou cenu, která není na úkor kvality. Upravujeme vozy téměř všech značek od roku výroby 1992 až do současnosti včetně nejnovějších modelů s řídící jednotkou EDC17/MED17. Rovněž provádíme chiptuning dodávek a kamionů s ohledem na optimalizaci nákladů na pohonné hmoty. Tyto služby jsou hojně užívány i v zemědělství v případě chiptuningu traktorů, chiptuningu kombajnů a chiptuningu další zemědělské techniky. Jako první v ČR Vám nabízíme tzv. ECO chiptuning, jenž je zaměřen na maximální možné snížení spotřeby při zachování jízdního komfortu.
 
Proč chiptuning, proč jž v základu není vůz silnější?
Vhledem k tomu že výrobci automobilů vyrábějí motory pro různé trhy z celého světa, kde se podstatně liší podmínky pro provoz automobilů a to např. emisní limity, ne vždy kvalitní pohonné hmoty, různá délka servisních intervalů a v neposlední řadě v některých zemích i výše pojistek podle výkonu motoru jsou výrobci nuceni k značným kompromisům ve výkonech motorů tak, aby uspokojili co nejširší spektrum trhů bez nutnosti vyrábět jedem motor s mnoha softwarovými verzemi pro každou zemi a každý trh zvlášť. Díky tomu je ve většině případů nastaven software tak, aby využíval výkon motoru přibližně jen z 60% jeho konstrukčních možností (totéž platí o vstřicích, turbu...). Díky tomu je možné provedení chiptuningu pro zvýšení výkonu, ale i pro snížení spotřeby bez rizik poškození automobilu.
 
Význam chiptuningu z laického pohledu:
Pokud jste majitelem vozu, jistě vám tento pojem není cizí. Každý majitel vozu si přeje stále vyšší a vyšší výkon motoru. Ruku v ruce s tímto požadavkem jde i snížení spotřeby. Ceny benzínu se stále zvyšují  a každodenní cesty do práce něco stojí. O vyšším výkonu motoru není třeba diskutovat. Obojí může vyřešit práve chiptuning. V praxi jde o softwarovou úpravu automobilu, která může zvýšit výkon motoru až o 35% a snížit spotřebu až o 15%. Nejde o žádná kouzla, ale čistě technickou záležitost. Pokud se svěříte do našich rukou, můžete se těšit na to, že váš vůz chytí druhou mízu. To vše se zárukou na provedenou úpravu a garanci vrácení peněz v případě nespokojenosti. Chiptuning není nic nepochopitelného, chiptuning je zkrátka to, co Vám automobilka dát může, ale nechce... (více peněz za silnější verze apod.)

VYHLEDÁVÁNÍ CENY DLE VOZIDLA

 • typ
 • znacka
 • +420 777 873 007
 • Malešická 20
 • Praha 3
 • 130 00
mapa
Copyright © 2014 JH Trade s.r.o